icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 7 mm

Klucz imbusowy Magnusson 7 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aby samodzielnie złożyć nowe meble, nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności technicznych. Przydadzą się jednak solidne narzędzia, takie jak stalowy klucz imbusowy. Dostępny tu ma wygodny kształt litery „L”, dzięki któremu daje dłoni oparcie i ułatwia dokręcanie śrub także w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu, że jest zakończony kulką, możesz go skutecznie używać także pod kątem.

  Cechy i zalety

  Montaż mebli na własną rękę jest zazwyczaj bardzo prosty, szczególnie jeśli masz dryg do majsterkowania. Problemów może jednak przysporzyć brak odpowiednich narzędzi. Z tego względu Twój domowy warsztat powinien być wyposażony w odpowiedni klucz imbusowy, dzięki któremu precyzyjnie skręcisz nową szafę albo regał. Ten imbus jest wykonany z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, odpornej na korozję i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ma praktyczny kształt litery „L”, dzięki któremu wygodnie leży w dłoni. Co więcej, klucz jest zakończony kulką, a to umożliwia manewrowanie narzędziem również pod kątem, na przykład wtedy, gdy śruba znajduje się w trudno dostępnych miejscach. Przy montażu potrzebujesz narzędzi w innych rozmiarach? Sprawdź pełną ofertę kluczy imbusowych w sklepie internetowym Castorama.

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza7.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820628