icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 8 mm

Klucz imbusowy Magnusson 8 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli jeździsz rowerem, zestaw niezbędnych narzędzi zawsze może Ci się przydać. Mając przy sobie klucz imbusowy o odpowiednim rozmiarze, naprawisz najważniejsze elementy swojego pojazdu, na przykład poluzowaną kierownicę. Kształt klucza przypominający literę „L” umożliwia swobodne manewrowanie narzędziem także w trudno dostępnych miejscach.

  Cechy i zalety

  Drobna usterka roweru może się zdarzyć w najbardziej niespodziewanym momencie. Poluzowana kierownica może nie tylko powodować dyskomfort, ale też wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego Twój domowy warsztat powinien być wyposażony w podstawowe narzędzia, w tym klucz imbusowy. Przyda się on do odkręcania i dokręcania śrub w większości współczesnych rowerów. Klucz ma uniwersalny kształt litery „L”, dzięki któremu możesz używać go na dwa sposoby, trzymając za krótsze lub dłuższe ramię. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy gniazdo śruby znajduje się w trudno dostępnym miejscu, albo gdy chcesz mieć większe podparcie dla dłoni. Dodatkowo klucz jest zakończony kulką, dzięki czemu można go wygodnie używać także pod kątem. Jeśli chcesz dobrze zadbać o swój rower, sprawdź dostępność produktu w najbliższym sklepie Castorama!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza8.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820635