Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 9 mm
Strzałka w prawo

Klucz imbusowy Magnusson 9 mm

11,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcąc uniknąć zbędnych przerw w czasie skręcania regału, zaopatrz się w wytrzymałe narzędzia, takie jak klucz imbusowy ze stali chromowo-wanadowej. Jego końcówki są dopasowane do standardowych wymiarów gniazda i idealnie do niego przylegają. Dzięki temu dokładne dokręcanie wymaga mniej wysiłku, a Ty możesz zaoszczędzić czas. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Samodzielne składanie nowego regału nie jest trudne, ale bez wytrzymałego klucza imbusowego może być uciążliwe. Niedokładnie wyprofilowane narzędzia wyślizgują się z gniazda śruby, co powoduje frustrujące przerwy. Jeśli chcesz, aby skręcanie elementów szło gładko i nie zajmowało zbyt wiele czasu, wyposaż się w stalowy klucz imbusowy. Jego końcówka dobrze przylega do standardowego gniazda, co przekłada się na mniejszy wysiłek potrzebny do dokręcenia śruby i pozwala Ci zaoszczędzić czas. Klucz ma tradycyjny kształt litery „L”, a po jednej stronie jest zakończony kulką. Dzięki temu imbus nie musi być ustawiony pod kątem prostym, a Ty łatwiej dotrzesz także do śrub położonych w szczelinach albo znajdujących się z tyłu mebla. Jeśli planujesz montowanie mebli na własną rękę, zamów potrzebny klucz imbusowy z dostawą do domu!

    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar klucza9.00mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ końcówkiSześciokątna
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602820642