icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Rurowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz rurowy Topex dwustronny 12 x 13 mm

Klucz rurowy Topex dwustronny 12 x 13 mm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz rurowy świetnie sprawdzi się do montowania oraz demontowania różnego rodzaju elementów. Został wykonany ze stali chromowo-wanadowej, którą wyróżnia wysoka wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia, dlatego przyrząd na długo zachowa swój pierwotny wygląd. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi o różnych zastosowaniach i rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Za pomocą klucza rurowego sprawnie wykonasz wszelkiego rodzaju prace montażowe, demontażowe oraz konstrukcyjne. Przeznaczony jest do stosowania zarówno przez fachowców, jak i amatorów, przez co jest bardzo praktyczny. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne stali chromowo-wanadowej, będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Sześciokątny przekrój nasadki umożliwia kręcenie przyrządem poprzez klucz płaski, co znacznie usprawni wykonywane czynności. Przyrząd mocno chwyta śruby i nasadki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie zsunie się podczas pracy. Szeroki wybór kluczy dostępny w naszym asortymencie pozwoli Ci na skompletowanie w Twoim warsztacie praktycznego zestawu narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKlucz nasadowy dwustronny
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałStal
     Kod produktu5902062359339