LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Rurowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz rurowy Topex dwustronny 16 x 17 mm

Klucz rurowy Topex dwustronny 16 x 17 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dwustronny klucz rurowy to niezbędny element wyposażenia warsztatu. Za jego pomocą sprawnie wykonasz prace montażowe oraz demontażowe. Końcówka umożliwia odpowiednie chwytanie śrub i nakrętek, dzięki czemu nie będą się one wypaczały. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi o różnych zastosowaniach oraz parametrach pracy.

   Cechy i zalety

    Narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie, jest dwustronny klucz rurowy. Z powodzeniem może być on stosowany zarówno przez profesjonalnych mechaników jak i amatorów majsterkowiczów. Świetnie sprawdzi się do wykonywania różnego rodzaju prac w branży motoryzacyjnej, stolarskiej oraz montażowej. Sześciokątny przekrój końcówek umożliwia sprawne kręcenie przyrządem za pomocą płaskiego klucza. Produkt mocno chwyta wszelkie śruby i nakrętki bez uszkadzania ich konstrukcji, dzięki czemu na długo zachowają one świetny wygląd. Dodatkowym atutem jest dobrze wyważona rączka, która ułatwi manewrowanie przyrządem. Szeroki wybór kluczy dostępny w naszym asortymencie pozwoli na skompletowanie praktycznego zestawu narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKlucz nasadowy dwustronny
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MateriałStal
     Kod produktu5902062359353