Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T15 stal CrV

Klucz torx Neo T15 stal CrV

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz umożliwia sprawne wykonywanie różnych prac montażowych – stosując go z łatwością wykończysz swoje mieszkanie. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został ze stali. Sprawdza się doskonale przykładowo podczas składania półek lub stołów. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Klucz to element wyposażenia każdego funkcjonalnego warsztatu. Przeznaczony jest do sprawnego mocowania śrub. Nie wygina się oraz nie pęka w czasie jego stosowania, ponieważ wykonany został ze stali – materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Możesz zastosować go nie tylko podczas skomplikowanych prac wykończeniowych, ale również w czasie skręcania mebli. Narzędzie jest proste w obsłudze, więc wszelkie zaplanowane prace wykonasz błyskawicznie. Klucz nie wyślizgnie się w czasie jego stosowania, ponieważ jego kształt doskonale dopasowuje się do dłoni. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc z powodzeniem możesz wybrać model adekwatny do Twoich oczekiwań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414189