icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T20 stal CrV

Klucz torx Neo T20 stal CrV

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz stosowany jest podczas montowania różnych konstrukcji – sprawdzi się zarówno w czasie skomplikowanych prac wykończeniowych, jak też zwykłego majsterkowania. Produkt będzie znakomicie spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wykonany został ze stali – materiału charakteryzującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  Klucz przeznaczony jest do sprawnego wykonywania prac wykończeniowych – stosując go, z łatwością zmontujesz różne obiekty użytku domowego. Stosowany jest również w czasie zwykłego majsterkowania, więc przyda się w każdym przydomowym warsztacie. Klucz będzie doskonale pełnił swoją funkcję przez długi czas, gdyż wykonany został ze stali – materiału nieulegającego uszkodzeniom mechanicznym. Klucz jest wyjątkowo prosty w obsłudze, więc zaplanowane prace wykonasz szybko i sprawnie. Nie wysmyknie się w czasie jego użytkowania, ponieważ posiada uchwyt doskonale dopasowujący się do dłoni. Stosowany jest przykładowo podczas montowania półek lub stołów. Rodzaj klucza z powodzeniem dostosujesz do indywidualnych oczekiwań, ponieważ w proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414196