icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T25 stal CrV

Klucz torx Neo T25 stal CrV

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz przyda się w każdym przydomowym warsztacie – przeznaczony jest do sprawnego mocowania różnych elementów. Wykonany został ze stali, dzięki czemu będzie służyć Ci przez długi czas. Klucz stosowany jest nie tylko podczas zwykłego majsterkowania, ale też w czasie wykonywania skomplikowanych prac wykończeniowych. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Klucz to produkt przeznaczony do sprawnego skręcania różnych obiektów. Możesz zastosować go też przykładowo podczas prac wykończeniowych. Powstał ze stali, dzięki czemu nie pęka w czasie jego użytkowania. Klucz doskonale dopasowuje się do dłoni, dlatego operowanie nim w czasie pracy jest wyjątkowo wygodne. Produkt ten stosowany jest nie tylko w czasie prac wykończeniowych, ale również podczas zwykłego majsterkowania – przyda się w każdym przydomowym warsztacie. Stosowany jest przykładowo podczas montowania półek lub stołów, a także naprawiania samochodów, rowerów i maszyn. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje kluczy, wobec czego możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414202