icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T27 stal CrV

Klucz torx Neo T27 stal CrV

6,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz to produkt stosowany podczas prac wykończeniowych – przeznaczony jest do sprawnego skręcania różnych obiektów. Nie wygina się w czasie jego użytkowania, ponieważ wykonany został ze stali. Sprawdza się również podczas zwykłego majsterkowania, więc przyda się w przydomowym warsztacie. Proponujemy różne rozmiary kluczy.

  Cechy i zalety

  Klucz to element wyposażenia każdego funkcjonalnego warsztatu – produkt ten umożliwia sprawne skręcanie różnych konstrukcji. Wykonany został ze stali, czyli materiału charakteryzującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – produkt będzie służył Ci przez długi czas. Klucz wykorzystywany jest zarówno w czasie wykonywania skomplikowanych prac wykończeniowych, jak też podczas majsterkowania w przydomowych warsztatach. Stosując go, szybko i sprawnie zmontujesz półki, stół lub biurko. Klucz znakomicie dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu możesz wygodnie operować narzędziem. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc możesz wybrać model adekwatnie do indywidualnych oczekiwań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414219