Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T30 stal CrV

Klucz torx Neo T30 stal CrV

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz przeznaczony jest do sprawnego skręcania różnych obiektów – przyda się w każdym przydomowym warsztacie. Wykonany został ze stali, dzięki czemu będzie służył Ci przez długi czas. Stosowany jest nie tylko w czasie zwykłego majsterkowania, ale również wykonywania skomplikowanych prac wykończeniowych. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Klucz to produkt przeznaczony do sprawnego skręcania różnych obiektów – przyda Ci się w czasie prac wykończeniowych. Wykonany został ze stali, dzięki czemu cechuje się długotrwałą żywotnością – nie pęka oraz nie wygina się w czasie jego użytkowania. Klucz stosowany jest przykładowo podczas montowania szafek lub stołów. Możesz wykorzystać go również w przydomowym warsztacie podczas zwykłego majsterkowania. Klucz znakomicie dopasowuje się do dłoni, więc posługiwanie się nim jest szczególnie wygodne. Jest prosty w obsłudze, więc zaplanowane prace wykonasz szybko i sprawnie. Rozmiar klucza z łatwością dostosujesz do indywidualnych oczekiwań, ponieważ w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414226