Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T40 stal CrV

Klucz torx Neo T40 stal CrV

9,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz to element wyposażenia każdego funkcjonalnego warsztatu – przeznaczony jest do sprawnego skręcania rozmaitych elementów. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonany został ze stali. Przyda się nie tylko podczas zwykłego majsterkowania, ale również w czasie wykonywania skomplikowanych prac wykończeniowych.

   Cechy i zalety

    Klucz przeznaczony jest do szybkiego i sprawnego montowania różnych konstrukcji – stosując go, z łatwością skręcisz oddzielne elementy za pomocą śrub. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Klucz wykorzystywany jest zarówno podczas skomplikowanych prac remontowych, jak też przykładowo w czasie skręcania mebli – przyda się w każdym przydomowym warsztacie. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, więc umożliwi Ci błyskawiczne wykonanie zaplanowanych prac. Doskonale dopasowuje się do dłoni, co pozwala na wygodne operowanie narzędziem. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz klucze o różnych rozmiarach, wobec czego możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ końcówkiTorx
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5907558414233