Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T45 stal CrV

Klucz torx Neo T45 stal CrV

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz to produkt umożliwiający sprawne skręcanie różnych obiektów. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonany został ze stali. Stosowany jest zarówno podczas zwykłego majsterkowania, jak też wykonywania skomplikowanych prac wykończeniowych. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Klucz przyda się w każdym przydomowym warsztacie – stosując go, z łatwością skręcisz rozmaite elementy. Nie pęka oraz nie wygina się podczas jego stosowania, gdyż wykonany został ze stali – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt możesz zastosować przykładowo podczas montowania półek lub stołu. Jego kształt doskonale dopasowuje się do dłoni, co zwiększa komfort pracy. Klucz stosowany jest nie tylko w czasie naprawiania obiektów domowego użytku, ale również podczas skomplikowanych prac wykończeniowych, więc wykorzystywany jest często przez firmy remontowe. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc możesz z powodzeniem wybrać klucz najlepiej spełniający twoje wymagania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414240