Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz torx Neo T55 stal CrV

Klucz torx Neo T55 stal CrV

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz przeznaczony jest do sprawnego skręcania różnych elementów – przyda się zarówno podczas prac wykończeniowych, jak też w czasie zwykłego majsterkowania. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonany został ze stali. Klucz możesz zastosować przykładowo w czasie montowania stołu lub innych mebli.

  Cechy i zalety

  Klucz przyda Ci się podczas wykonywania rozmaitych prac wykończeniowych – jest to produkt przeznaczony do szybkiego i sprawnego skręcania rozmaitych elementów. Powstał ze stali, wobec czego charakteryzuje się długotrwałą żywotnością. Klucz możesz zastosować przykładowo podczas montowania półek – w ten sposób stworzysz funkcjonalną przestrzeń do przechowywania rozmaitych akcesoriów. Jego kształt doskonale dopasowuje się do dłoni, wobec czego zaplanowane prace wykonasz w wygodny sposób. Kształt klucza doskonale dopasowuje się do dłoni, więc narzędzie nie wyślizgnie się podczas jego użytkowania. Rozmiar produktu możesz z łatwością dostosować do indywidualnych oczekiwań, ponieważ w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne jego modele.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5907558414264