Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Knoty do lampy naftowej Metrox 5 szt.

Knoty do lampy naftowej Metrox 5 szt.

7,48
/ kpl.
1,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Knoty do lampy naftowej to elementy, które umożliwiają jej działanie. Wyposażone w nie lampy zapewniają jasne światło. Możesz jej wykorzystać do oświetlania ogrodu lub obejścia domu, gdzie wniosą przyjemną atmosferę. Knoty nasączone naftą świetlną palą się równomiernie i długo. W opakowaniu znajduje się zapas 5 knotów.

   Cechy i zalety

    Knoty to elementy uzupełniające do lampy naftowej, która stanowi stylowe oświetlenie Twojego ogrodu. Knoty umieszcza się w lampie w specjalnym paliwie – nasączone naftą palą się długo i jednostajnie, dostarczając jasne światło. Uzupełnione w nie lampy możesz użyć do rozświetlenia ogrodu podczas imprez na świeżym powietrzu – wprowadzą przyjemną atmosferę i zapewnią większą efektywność niż świece. Możesz je też wykorzystać do oświetlania wejścia do domu. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk, które będą stanowiły zapas przez długi czas. Ich wymiana jest łatwa i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz również lampy naftowe w różnych kolorach oraz naftę świetlną przeznaczoną specjalnie do ich zasilania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Szerokość (cm)1cm
     Głębokość (cm)11.5cm
     Kod produktu5908230161155