Zobacz więcej Walce do trawy i kolce do walca

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Pielęgnacje ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolce do walca do trawy Verve 5 szt.
Strzałka w prawo

Kolce do walca do trawy Verve 5 szt.

69,98
/ kpl.
14
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mimo częstego podlewania Twoja trawa więdnie na skutek braku odpowiedniego nawodnienia? Prawidłowy dopływ wody do korzeniu prawdopodobnie utrudnia zagęszczona gleba – koniecznie zaopatrz się w kolce do walca, dzięki którym bezproblemowo użyźnisz ziemię. Element zamocujesz przy urządzeniu z łatwością, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Zagęszczona gleba blokuje dostęp składników mineralnych do korzeni trawy? Twój trawnik traci swój intensywny kolor na skutek braku odpowiedniego nawodnienia? Jeśli nie chcesz, aby zbita ziemia uniemożliwiła trawnikowi prawidłowy wzrost, koniecznie zaopatrz się w kolce – dzięki produktowi z łatwością użyźnisz teren na działce. Element zamocujesz przy walcu do trawy samodzielnie, gdyż czynność ta nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi. Produkt wykonany został ze stali, dlatego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie chcesz, aby Twój trawnik obumarł na skutek braku niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników? Już teraz sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w kolce do użyźniania gleby.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKolce do walców do trawników
     Liczba sztuk w opakowaniu5
     MarkaVerve
     Długość produktu50mm
     KolorCzarny
     MateriałStal
     Kod produktu3663602896715