icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki antywyważeniowe Kaprys-Met G BP

Kołki antywyważeniowe Kaprys-Met G BP

21,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołki antywyważeniowe stosowane są w konstrukcjach drzwi wejściowych. Dzięki nim Twoje mieszkanie jest zabezpieczone przed włamaniami i kradzieżą. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dlatego będą bezawaryjnie pełniły swoją funkcję przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz również inne blokady do drzwi.

   Cechy i zalety

    Kołki antywyważeniowe doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim możesz skutecznie zabezpieczyć drzwi wejściowe, chroniąc w ten sposób swoje mieszkanie oraz pomieszczenia gospodarcze przed włamaniami. Kołki charakteryzują się prostym sposobem montażu, dlatego z łatwością przymocujesz je samodzielnie. Wykazują znakomite właściwości wytrzymałościowe, a zatem będą prawidłowo pełniły swoją funkcję przez długi czas – nie będą się wyginały oraz odkształcały. W zestawie znajdziesz 2 pary kołków, co wystarczy do wykończenia jednego skrzydła drzwiowego. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne produkty tej marki, spośród których z łatwością wybierzesz interesujące Cię zabezpieczenia drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniakpl.
     KolorOcynk biały
     Kod produktu5905788007225