Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki antywyważeniowe Kaprys-Met G BP

Kołki antywyważeniowe Kaprys-Met G BP

21,98
/ kpl.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołki antywyważeniowe stosowane są w konstrukcjach drzwi wejściowych. Dzięki nim Twoje mieszkanie jest zabezpieczone przed włamaniami i kradzieżą. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dlatego będą bezawaryjnie pełniły swoją funkcję przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz również inne blokady do drzwi.

   Cechy i zalety

    Kołki antywyważeniowe doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim możesz skutecznie zabezpieczyć drzwi wejściowe, chroniąc w ten sposób swoje mieszkanie oraz pomieszczenia gospodarcze przed włamaniami. Kołki charakteryzują się prostym sposobem montażu, dlatego z łatwością przymocujesz je samodzielnie. Wykazują znakomite właściwości wytrzymałościowe, a zatem będą prawidłowo pełniły swoją funkcję przez długi czas – nie będą się wyginały oraz odkształcały. W zestawie znajdziesz 2 pary kołków, co wystarczy do wykończenia jednego skrzydła drzwiowego. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne produkty tej marki, spośród których z łatwością wybierzesz interesujące Cię zabezpieczenia drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZamek do drzwi przeszklonych
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaKaprys-Met G
     Odporność na korozjęOdporny na korozję
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorOcynk biały
     Kod produktu5905788007225