Zobacz więcej Kółka techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko 102 mm 55 kg
Strzałka w prawo

Kółko 102 mm 55 kg

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko to funkcjonalny element, który dopasujesz do różnego typu mebli i konstrukcji. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych nóżek. Wyróżnia się świetną jakością wykonania oraz zapewnia wysoki poziom komfortu użytkowania. Sprawdź wszystkie dostępne kółka techniczne, które znajdziesz w naszym asortymencie. Dopasuj je pod względem wymiarów i maksymalnego obciążenia.

   Cechy i zalety

    Kółko 100 mm 55 kg to funkcjonalny element wyposażenia warsztatów. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów – stali, tworzywa sztucznego i powłoki diamentowej. Takie połączenie to gwarancja, że kółko na długi czas zachowa swoje właściwości i zagwarantuje wysoki standard użytkowania. Specjalnie zaprojektowany i wykonany produkt nawet podczas maksymalnego obciążenia pracuje cicho. Ponadto jest odporny na oleje i substancje chemiczne, które często występują w pomieszczeniach warsztatowych. Kółko pasuje zarówno do urządzeń, jak i mebli. Zamontujesz je na dolnej lub bocznej płycie regałów, szafek, wózków i wielu innych konstrukcji. Jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych nóżek. Na artykuł obowiązuje roczna gwarancja.

    • Wysoka wytrzymałość
    • Cicha praca przy obciążeniach
    • Odporne na oleje i substancje chemiczne

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu26mm
    Średnica produktu102mm
    Maksymalne obciążenie55kg
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    Kod produktu5010952855790