Zobacz więcej Kółka techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko 180 mm 35 kg
Strzałka w prawo

Kółko 180 mm 35 kg

29,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko do kosiarki to podstawowy element tego urządzenia, które zapewnia prawidłowe funkcjonowanie. Zostało zaprojektowane i wykonane tak, aby znieść obciążenie i umożliwić wygodne korzystanie z narzędzia ogrodniczego. Cechuje się wytrzymałością i jest proste w montażu. Sprawdź wszystkie propozycje kółek w naszej ofercie, które dopasujesz do różnych konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Kółko 180 mm 35 kg to standardowy element wyposażenia nie tylko kosiarki, ale i wózków transportowych. Umożliwi swobodne wykonywanie podstawowych prac ogrodniczych. Zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby solidnie znosić obciążenie oraz umożliwić Ci swobodne korzystanie z kosiarki. Kółko zostało wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Podstawą konstrukcji jest popularny polichlorek winylu oraz polipropylen. Dzięki temu element jest odporny na działanie czynników mechanicznych. Jest łatwy w montażu, co oznacza, że pracę możesz wykonać samodzielnie. Jeżeli chcesz wyposażyć wózek lub wymienić stare kółko na nowe w kosiarce, ten wariant spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź też pozostałe kółka dostępne w ofercie naszego sklepu.

    • Trwałe kółko PVC
    • Do kosiarek i wózków transportowych
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu36mm
    Średnica produktu180mm
    Maksymalne obciążenie35kg
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5010952855844