Zobacz więcej Kółka techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko 50,2 mm 35 kg
Strzałka w prawo

Kółko 50,2 mm 35 kg

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko wykorzystasz do zamontowana przy meblach w warsztacie. Pozwoli Ci na zwiększenie mobilności. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Jest również odporny na oleje oraz substancje chemiczne. Zapewnia cichą pracę nawet przy dużym obciążeniu. Koło pozwala na maksymalny ciężar o wadze trzydziestu pięciu kilogramów.

   Cechy i zalety

    Kółko 50 mm 35 kg jest bardzo praktycznym akcesorium. Z pewnością przyda Ci się w warsztacie do zwiększenia mobilności skrzynek na narzędzia. Produkt ten został wykonany z gumy w szarym kolorze. Materiał ten ma wiele zalet, w tym wykazuje odporność na oleje i substancje chemiczne. Dodatkowo zapewnia również cichą pracę przy dużym obciążeniu. Dlatego też z powodzeniem nadaje się do montażu przy metalowej szafce lub innych elementach, które mają stać się mobilne. Kółko jest także bardzo wytrzymałym akcesorium. Jego montaż nie sprawi Ci trudności podobnie jak ewentualna wymiana. Koniecznie zapoznaj się z innymi elementami meblowymi, które znajdziesz w ofercie sklepów Castorama. Wiele z nich wykorzystasz nie tylko w warsztacie, ale również w domu.

    • Wysoka wytrzymałość
    • Cicha praca przy obciążeniach
    • Odporne na oleje i substancje chemiczne

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu20mm
    Średnica produktu50.2mm
    Maksymalne obciążenie35kg
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    Kod produktu5010952855769