Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe fi 15,8 mm 15 kg
Strzałka w prawo

Kółko meblowe fi 15,8 mm 15 kg

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko meblowe to bardzo przydatne akcesorium, które wykorzystasz na taśmie transportowej. Ułatwi Ci przenoszenie ciężkich nawet do czterdziestu kilogramów przedmiotów. Do produkcji tego akcesorium użyto wytrzymałych materiałów. Płytka ocynkowana ułatwia montaż, a także zapewnia dużą trwałość. Produkt wykorzystasz do przenośników taśmowych o dowolnej długości.

   Cechy i zalety

    W jaki sposób zadbać o wygodny i szybki transport? Pomoże Ci w tym kółko meblowe fi 15 mm 40 kg. To bardzo praktyczne akcesorium. Możesz je wykorzystać wraz z przenośnikami taśmowymi. W ten sposób przedmioty do wagi czterdziestu kilogramów z łatwością przeniesiesz w zupełnie inne miejsce. Kółko meblowe jest wykonane ze stali. Zapewnia ona dużą trwałość oraz wytrzymałość. Srebrne wykończenie natomiast prezentuje się bardzo estetycznie. Zasada działania kółka jest wyjątkowo prosta i bezawaryjna. Dlatego akcesorium posłuży Ci przez długi czas. Inne elementy transportowe do mebli i nie tylko dostępne są w ofercie sklepów Castorama. Skorzystaj z nich, aby stworzyć funkcjonalne wózki i platformy transportowe w magazynie czy warsztacie.

    • Do przenośników taśmowych
    • Płytka ocynkowana

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu15.8mm
    Maksymalne obciążenie15kg
    Typ ruchuStały
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    MateriałStal
    KolorSrebrny
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5010952855288