Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe Guitel fi 50 mm trzpień M11
Strzałka w prawo

Kółko meblowe Guitel fi 50 mm trzpień M11

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko posłuży Ci jako podpórka domowych mebli. Sprawdzi się także jako element budowy biurowych krzeseł typu włoskiego. Do jego produkcji użyto desmopanu, który wpływa na jakość i wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkt precyzyjnie przymocujesz do podstawy konstrukcji przy użyciu trzpienia M10, który znajduje się w zestawie wraz z kółkiem.

   Cechy i zalety

    Kółko to praktyczny element budowy włoskich foteli o pięcioramiennej podstawie. Z łatwością przymocujesz go przy użyciu trzpienia M10 znajdującego się w zestawie z produktem. Ślizgowe łożysko wpływa na płynną, dokładną pracę kółka. Do produkcji bieżnika użyto odpornego na uszkodzenia desmopanu, który pozwala na stosowanie produktu jako podpory ciężkich przedmiotów. Produkt sprawdzi się w często przemeblowywanych pomieszczeniach, ponieważ uniemożliwia meblom zarysowanie podłóg. Klasyczne wykończenie elementu ułatwi Ci jego skomponowanie z pozostałymi częściami konstrukcji. W zależności od parametrów Twoich domowych sprzętów, w naszym asortymencie znajdziesz ten produkt również w innych rozmiarach, co pozwoli Ci na dobór właściwego modelu.

    • Bieżnik z tworzywa "desmopan"
    • Wymiary: 88 x 50 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu50mm
    Maksymalne obciążenie40kg
    Typ ruchuSkrętny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSzary
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3396809703615