Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe Guitel fi 50 mm tuleja M8

Kółko meblowe Guitel fi 50 mm tuleja M8

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko meblowe wykorzystasz podczas samodzielnego konstruowania mebli do Twojego mieszkania. Mobilne szafki i półki z pewnością znajdą także zastosowanie w rozmaitych sklepach oraz magazynach, ponieważ ułatwiają przenoszenie towaru. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele kółek meblowych, więc wybierzesz produkt idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

   Cechy i zalety

    Kółko meblowe z pewnością zadowoli każdego użytkownika swoją wysoką funkcjonalnością. Za jego pomocą będziesz mógł zwiększyć mobilność swoich szafek oraz niewielkich stolików – umieszczone pod nimi kółka pozwolą na ich łatwe przesuwanie pomiędzy pomieszczeniami. Produkt posiada gładką powierzchnię, dzięki czemu z powodzeniem możesz stosować go na drewnianych parkietach oraz podłogach wyłożonych panelami. Wykonany został z plastiku, zatem cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na rozmaite uszkodzenia – będzie więc prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas. W ofercie znajdziesz także modele wykonane z innych materiałów w wielu rozmiarach, co pozwoli Ci wybrać produkt pasujący do Twoich potrzeb.

    • Bieżnik z plastiku
    • Wymiary: 96 x 15 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu37mm
    Maksymalne obciążenie10kg
    Typ ruchuSkrętny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorCzarny
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu3147230311265