Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe Guitel śr. 40 mm / 25 kg płyta obrotowa szary

Kółko meblowe Guitel śr. 40 mm / 25 kg płyta obrotowa szary

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko posłuży Ci jako obrotowa podpórka szafek lub skrzyń, Możesz je również przymocować do fotela czy też innych, wolnostojących mebli. Element jest bardzo wytrzymały, a jego zastosowanie wpływa na solidność tworzonych przy jego użyciu konstrukcji. Produkt ułatwia ciche przemieszczanie mebli, które nie powoduje również zarysowań na powierzchni podłogi.

   Cechy i zalety

    Kółko mocowane na płycie stanowi klasyczny element konstrukcyjny mebli oraz niewielkich urządzeń domowego użytku. Szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniach z podłogą panelową, ponieważ uniemożliwia rysowanie powierzchni. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się zarówno przy starych, jak i nowoczesnych modelach mebli. Produkt pozwala na lekkie i bezszelestne przesuwanie sprzętów, dlatego będziesz mógł łatwo i bez użycia dużej siły zmieniać ustawienie przedmiotów. Element posiada wytrzymałą budowę, przez co – nawet pomimo dużego obciążenia – nie ulega deformacji. W zależności od Twoich potrzeb oraz upodobań, możesz zakupić również modele kółek meblowych o innych rozmiarach oraz kolorach, jakie dostępne są w naszym asortymencie.

    • Bieżnik z tworzywa "desmopan"
    • Wymiary: 62 x 50 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu40mm
    Maksymalne obciążenie25kg
    Typ ruchuSkrętny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSzary
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3396807000358