Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe Guitel śr. 50 mm / 40 kg tuleja

Kółko meblowe Guitel śr. 50 mm / 40 kg tuleja

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko znajdzie zastosowanie podczas urządzania wnętrz Twojego domu jako część budowy wolnostojących mebli. Sprawdzi się jako podpórka małego stolika kawowego, umożliwiając Ci jego wykorzystanie podczas odpoczynku w różnych miejscach – na kanapie, fotelu czy też krześle. Użyty do produkcji koła desmopan nadaje powierzchni kółka solidność – pomimo styczności z dużymi obciążeniami element ten nie traci swoich właściwości.

   Cechy i zalety

    Dzięki wykorzystaniu kółka wpłyniesz na stabilne, bezpieczne funkcjonowanie swoich domowych sprzętów. Produkt sprawdzi się w domu tych, którzy lubią częste zmiany w aranżacji wnętrz. Element ułatwi Ci przesuwanie mebli i ustawianie ich w dowolnie wybranych miejscach. Do produkcji bieżnika wykorzystano desmopan, który wpływa na nieprzeciętną trwałość całego kółka. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie będziesz mógł je długotrwale użytkować. Kółko sprawdzi się jako element konstrukcyjny stolika kawowego, pozwalając Ci na jego ustawianie w różnych odległość od kanapy. Doskonale sprawdzi się na podłożach pokrytych deskami i panelami, ponieważ uniemożliwia powstawanie rys na ich powierzchni. W naszym asortymencie znajdziesz produkt również w innych rozmiarach.

    • Bieżnik z tworzywa "desmopan"
    • Wymiary: 97 x 50 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu50mm
    Maksymalne obciążenie40kg
    Typ ruchuSkrętny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSzary
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3396809703684