icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo

Kółko meblowe Guitel śr. 65 mm / 35 kg płyta stała

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko meblowe Guitel śr. 65 mm / 35 kg płyta stała
8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kółko posłuży Ci jako część konstrukcyjna mebli o niewielkich parametrach. Do jego produkcji wykorzystano kauczuk, który nadaje kółku dużej odporności na uszkodzenia. Element tego typu sprawdzi się jako podstawa szafek wykorzystywanych do gromadzenia narzędzi pracowniczych – niezbędne do pracy akcesoria będziesz miał zawsze pod ręką.

  Cechy i zalety

  Kółko posłuży Ci podczas urządzania domowej przestrzeni, stanowiąc jeden z elementów konstrukcji mebli oraz niewielkich domowych sprzętów. Produkt mocowany jest do spodu szafek oraz wózków przeznaczonych na przykład do przewożenia narzędzi. Dzięki kauczukowej budowie powierzchnia kółka nie ulega deformacji pomimo przenoszenia sporych ciężarów. Element mocowany jest na płycie, która posiada optymalnie rozstawione otwory umożliwiające dokładne przykręcenie śrub. Dzięki zastosowaniu produktu będziesz mógł bez użycia dużej siły rozstawiać meble według własnych upodobań. W naszej ofercie znajdziesz kółka również w innych rozmiarach, co umożliwi Ci wybór elementów w najwyższym stopniu odpowiadających parametrom Twoich domowych mebli.

  • Bieżnik z kauczuku

  Specyfikacja techniczna

  Średnica produktu65mm
  Maksymalne obciążenie35kg
  Typ opakowaniaszt.
  KolorCzarny
  Kod produktu3147230629230