Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko z żabką czarne matowe 10 szt.

Kółko z żabką czarne matowe 10 szt.

16,98
/ opak.
1,70
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko z żabką to jeden z podstawowych akcesoriów karnisza. Przy jego pomocy zawiesisz firany i zasłony. Zestaw składa się z kółka, nakładanego na drążek i żabki, przymocowanej do niego. Żabka jest elementem łączącym tkaninę z drążkiem. To najpopularniejsze rozwiązanie wieszania firan, które sprawdzi się również w Twoich wnętrzach.

   Cechy i zalety

    Kółko z żabką jest elementem spinającym tkaninę z drążkiem karnisza. Ma szerokie zastosowanie we wszystkich wnętrzach, w których zamontowany jest karnisz. Jego mocowanie polega na wsunięciu kółka na drążek i przypięciu żabki do firany czy zasłony. Możesz go zastosować zarówno do upięcia szerokich firan, jak i niewielkich rozmiarów, na przykład nad małym oknem. Dostępny egzemplarz jest koloru czarnego. Warto zadbać o odpowiednie zestawienie kolorystyczne wszystkich akcesoriów, które mają być częścią karnisza. Czarna kompozycja będzie nadawała się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Przy dużej szerokości firany warto zadbać o odpowiednią ilość kółek z żabką. Całość wykonano ze stali lakierowanej proszkowo. Zestaw zawiera 10 kółek z żabką.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica wewnętrzna19mm
     W zestawiekółka
     Kolorczarny matowy
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     StylNowoczesny
     Kod produktu5902052031245