icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kółka techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Koło taczki Verve 35 cm felga metalowa
Strzałka w prawo

Koło taczki Verve 35 cm felga metalowa

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wymiana koła w taczce na nowy model wydłuży na lata wykorzystywanie dotychczas używanej taczki, zwłaszcza jeżeli opona nie będzie podatna na przebicie. Wykonana z gumy opona jest odporna na uszkodzenia, a wraz z metalowymi felgami – łatwa do zachowania w czystości, a także do zamocowania, nie tylko w taczce, ale i w przyczepce czy wózku.

   Cechy i zalety

    Aby wybrać odpowiednie koło do taczki wykorzystywanej na ogrodowych alejkach, warto zwrócić uwagę na trwałość materiałów służących do jego wykonania. Przede wszystkim oponę charakteryzować musi odporność na uszkodzenia – tak jest w przypadku koła do taczki Verve, którego guma na kole jest zabezpieczona przed przebiciem. Tym sposobem taczkę można prowadzić po każdej ogrodowej alejce, nawet po dróżce wyłożonej nierównymi kamieniami o ostrych brzegach. Innym trwałym elementem koła Verve jest metal, z którego wykonano obręcz – jego struktura jest odporna na uszkodzenia, a dodatkowo – pokryta antykorozyjną farbą obręcz jest łatwa do utrzymania w czystości i zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem wilgoci pochodzącej z kałuż i błota na ścieżkach. Koło może stać się też częścią wózka lub przyczepy, a jeśli poszukujesz lżejszego modelu, znajdziesz go również w naszej ofercie.

    • Koło odporne na przebicie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKółko do taczki
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
    MarkaVerve
    MateriałGuma i metal
    Kod produktu3663602937890