Zobacz więcej Zestawy przesuwne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo

Zestawy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet złączy do drzwi przesuwnych Valcomp Herkules Plus 2 x 40 kg

Komplet złączy do drzwi przesuwnych Valcomp Herkules Plus 2 x 40 kg

93,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet złączy to produkt wykorzystywany w stolarce do konstrukcji dzielących pomieszczenia, które wykorzystują mechanizm jednoczesnego przesuwania. Elementy są łatwe w montażu i komfortowe w użyciu. Zamocowane okucia nie hałasują i nie blokują się podczas przesuwania skrzydeł. Są wytrzymałe na znaczne obciążenia. Idealnie się nadadzą do szafy, spiżarni lub garderoby.

   Cechy i zalety

    Komplet złączy to elementy mechanizmu jednoczesnego przesuwania drzwi, które są wykorzystywane w stolarstwie. Okucia są kompatybilne z systemami z serii Herkules i mogą być użyte zarówno do drzwi dzielących pomieszczenie, jak i tych przechodnich, sprawdzą się też w pomieszczeniach biurowych. Doskonale się nadadzą do różnego rodzaju szaf przesuwnych oraz do zabudowy garderoby. Zestaw okuć wykonano z trwałego tworzywa sztucznego i stali. Produkt bez trudu zamocujesz do skrzydeł drzwi, wykorzystując do tego wkrętarkę. Złącza po prawidłowym ich zamontowaniu nie hałasują i nie blokują się podczas przesuwania drzwi, dzięki czemu komfortowo się ich używa. W ofercie znajdziesz również innego rodzaju złącza, a także całe prowadnice do osadzania drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     NormaProdukt zgodny z normą europejską i Polską Normą PN-EN1527
     Kolorczarny, srebrny
     Kod produktu5905518220726