Zobacz więcej Kompostowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo

Kompostowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompostownik 80 x 80 x 80 cm

Kompostownik 80 x 80 x 80 cm

89,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt przeznaczony jest do gromadzenia odpadów roślinnych, wobec czego przyda się w każdym ogrodzie. Ułatwi Ci utrzymanie porządku na działce, ponieważ możesz umieszczać w nim skoszoną trawę, usunięte chwasty lub zgrabione liście. Zmagazynowany kompost zastosujesz w celu nawożenia uprawianych owoców lub warzyw. Produkt będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wydłużajmy cykl życia produktów - Kompostowanie pozwala przetworzyć wiele odpadów z ogrodu i kuchni na nawóz użyźniający glebę. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Produkt przyda się w większości ogrodów, ponieważ przeznaczony jest do gromadzenia odpadów roślinnych. Możesz umieszczać w nim usunięte chwasty, zgrabione liście, ścięte gałęzie młodych roślin lub skoszoną trawę, dzięki czemu z łatwością utrzymasz porządek na swojej działce. Zmagazynowany kompost wykorzystasz w celu nawożenia owoców i warzyw, co korzystnie wpłynie na ich wzrost. Obiekt cechujący się brązowym kolorem wygląda naturalnie i pasuje do otoczenia ogrodu. Montaż kompostownika nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, więc z powodzeniem możesz zainstalować go samodzielnie. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne na działkach, wobec czego z łatwością skompletujesz wszystkie potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKompostownik
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     Szerokość produktu900mm
     Wysokość produktu800mm
     Pojemność500L
     Waga produktu11000g
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     MateriałDrewno
     Pojemność500L
     Kod produktu5908283370016