Zobacz więcej Kompostowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo

Kompostowniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompostownik Prosperplast 220 l
Strzałka w prawo

Kompostownik Prosperplast 220 l

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompostownik Prosperplast znajdzie zastosowanie w ogrodzie i na działce. Pozwala na kompostowanie odpadów biodegradowalnych. Produkt ma niewielką wagę. Umożliwia grawitacyjny przepływ powietrza. Prosty montaż pozwoli Ci szybko stworzyć w pełni funkcjonalny produkt. Wygodny dostęp do kompostu zapewnia dolny otwór rewizyjny. Wydłużajmy cykl życia produktów - Kompostowanie pozwala przetworzyć wiele odpadów z ogrodu i kuchni na nawóz użyźniający glebę. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kompostownik Prosperplast 220 l będzie dobrym dodatkiem do ogrodu oraz na działkę. Dzięki temu produktowi będziesz mógł kompostować odpady biodegradowalne. Prosty montaż pozwoli Ci szybko uporać się z postawieniem własnego kompostownika. O odpowiedni rozkład odpadów zadba ażurowa konstrukcja oraz grawitacyjny przepływ powietrza. Kompostownik Prosperplast ma niewielką wagę. Jest przy tym wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Dzięki dolnemu otworowi rewizyjnemu z zasuwaną klapą będziesz miał łatwy dostęp do stworzonego kompostu. Oferta sklepów Castorama obejmuje nie tylko szeroki wybór kompostowników o różnych pojemnościach. Dostępne są także inne produkty, które przydadzą się w Twoim ogrodzie lub na działce.

    • Lekki kompostownik
    • Grawitacyjny przepływ powietrza
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu610mm
    Szerokość produktu610mm
    Wysokość produktu753mm
    Pojemność220L
    Waga produktu3800g
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Pojemność220L
    Kod produktu5905197268125