Zobacz więcej Kompostowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo

Kompostowniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompostownik Prosperplast 420 l
Strzałka w prawo

Kompostownik Prosperplast 420 l

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompostownik Prosperplast jest bardzo prostym w użytkowaniu oraz funkcjonalnym produktem. Nadaje się do ogrodu i na działkę. Umożliwia kompostowanie odpadów biodegradowalnych. Produkt jest wykonany z wytrzymałego tworzywa. Kompostownik zapewnia szybki oraz prosty montaż. Jest wyposażony w wygodny w stosowaniu dolny otwór rewizyjny. Wydłużajmy cykl życia produktów - Kompostowanie pozwala przetworzyć wiele odpadów z ogrodu i kuchni na nawóz użyźniający glebę. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kompostownik Prosperplast 420 l sprawdzi się w każdym ogrodzie oraz na działce. Produkt ten wyróżnia się modułową ażurową konstrukcją. Dzięki temu jego montaż jest bardzo prosty. Z pewnością też nie zajmie Ci wiele czasu. W tym produkcie będziesz mógł kompostować odpady biodegradowalne. Otwory w czarnym tworzywie sztucznym zapewniają dostęp wody deszczowej do kompostu. Co więcej, umożliwiają one odpowiednią cyrkulację powietrza. Kompostownik Prosperplast jest także wyposażony w dolny otwór rewizyjny. Pozwala to na łatwiejsze wyciąganie powstałego kompostu. Z kolei ażurowa konstrukcja zapewnia lepszy rozkład odpadów bio. Produkt ten sprawdzi się zarówno na działce, jak i w przydomowym ogrodzie. Inne pojemności oraz rodzaje kompostowników znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama.

    • Modułowa ażurowa konstrukcja
    • Szybki i prosty montaż
    • Dolny otwór rewizyjny

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu885mm
    Szerokość produktu885mm
    Wysokość produktu800mm
    Pojemność420L
    Waga produktu6900g
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Pojemność420L
    Kod produktu5905197960487