icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kompresory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Kompresory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompresor tłokowy Airpress HL 360-50 pionowy
Strzałka w prawo

Kompresor tłokowy Airpress HL 360-50 pionowy

1 098
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kompresor HL 360-50 pionowy to kompaktowe urządzenie o napędzie bezpośrednim. Silnik elektryczny generuje 2.5 KM co przekłada się na 231 L/min wydajności efektywnej przy 2850 obr/min. W związku z pionowym umiejscowieniem zbiornika ciśnieniowego, kompresor zajmuje relatywnie mniejszą powierzchnię. Sprawdzi się znakomicie w przydomowych warsztatach w czasie odnawiania mebli ogrodowych lub ogrodzeń.

  Cechy i zalety

  Kompresory serii HL zostały stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania gospodarczego. Profesjonalny silnik elektryczny w pionowym kompresorze HL 360-50 o mocy 1.8 kW (2.5KM) sprawnie napędza blok tłokowy. Zasilany jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do domowej instalacji elektrycznej. Wygoda przede wszystkim. Kompresor HL 360-50 posiada specjalne zabezpieczenie termiczne. Jest to niezbędny element sprężarki. Dzięki temu urządzenie jest chronione przed niewłaściwym napięciem i przeciążeniem silnika. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i bezawaryjność pracy. W tym kompresorze zastosowaliśmy 50-litrowy zbiornik na sprężone powietrze ustawiony w pionie dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz sporo miejsca w twoim garażu. Stosunkowo duża pojemność, z łatwością pozwoli Ci na wykonanie przydomowych prac, m.in malowanie natryskowe, czy zasilanie narzędzi pneumatycznych bez obaw, o częste załączanie pompy. To generuje oszczędności energii elektrycznej, a jednocześnie wydłuża żywotność pionowego kompresora HL 360-50.Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy wyjątkowo prosty w obsłudze panel sterowania kompresorem.

  • 1 stopień sprężania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaAirpress
  Głębokość (cm)41cm
  Szerokość (cm)41cm
  Wysokość (cm)100cm
  Typ silnikaTłokowy
  Liczba cylindrów1
  Maksymalne ciśnienie robocze800000Pa
  Maksymalne obroty na minutę2850rpm
  Minimalne ciśnienie robocze600000Pa
  Moc w watach1840W
  Napięcie zasilania230V
  Natężenie przepływu288L/min
  Waga (kg)37kg
  Kod produktu8712418191462