Zobacz więcej Kompresory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Kompresory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kompresor tłokowy Airpress HL 425-50
Strzałka w prawo

Kompresor tłokowy Airpress HL 425-50

1 348
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompresory serii HL zostały stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania gospodarczego. Sprężarka HL 425-50 to kompaktowe urządzenie z napędem bezpośrednim w układzie V. Silnik generuje 3 KM daje 317 l/min wydajności efektywnej przy 2850 obr/min. Kompresor wyposażony jest w 50-litrowy zbiornik na sprężone powietrze. Stosunkowo duża pojemność, z łatwością pozwoli Ci na wykonanie przydomowych prac tapicerskich, instalatorskich czy modelarskich bez obaw, o częste załączanie pompy generując oszczędności energii elektrycznej, oraz wydłużając żywotność kompresora HL 425-50.

   Cechy i zalety

    Sprężarka tłokowa to przydatne urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w warsztacie mechanicznym i przydomowym garażu. Urządzenie znacząco ułatwi Ci wykonywanie prac przy czyszczeniu, pompowaniu, malowaniu – pozwala na korzystanie z wielu sprzętów pneumatycznych. To kompaktowe i proste w obsłudze urządzenie zapewnia niski pobór energii, dzięki czemu jego eksploatacja jest niedroga. Dzięki sprężarce przeczyścisz na przykład trudno dostępne zakamarki kosiarki, napompujesz koło samochodowe lub pomalujesz krzesło. Sprężarka współpracuje z szybkozłączami, dzięki czemu możesz do niej podłączyć wiele różnych końcówek roboczych, na przykład pistoletów do natrysku lub przedmuchu. W naszej ofercie dostępne są również inne sprężarki o odmiennej pojemności silnika.

    • 1 stopień sprężania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAirpress
    Głębokość (cm)38cm
    Szerokość (cm)77cm
    Wysokość (cm)73cm
    Typ silnikaTłokowy
    Liczba cylindrów2
    Maksymalne ciśnienie robocze800000Pa
    Maksymalne obroty na minutę2850rpm
    Minimalne ciśnienie robocze600000Pa
    Moc w watach2200W
    Napięcie zasilania230V
    Natężenie przepływu425L/min
    Waga (kg)47kg
    Kod produktu8712418188530