Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Koncentrat do mycia urządzeń z hydromasażem Starwax 1 l

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

22,98
/ szt.
22,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Wycofany z oferty

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej w sklepach Castorama.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Koncentrat do mycia urządzeń z hydromasażem jest preparatem, którym skutecznie usuniesz osad wapienny z wody i soli kąpielowych, tłuste osady z mydła i innych kosmetyków. W swoim składzie zawiera kwas mlekowy pozwalający na higieniczne pozbycie się uporczywych zanieczyszczeń z instalacji hydromasażu. Jego stosowanie opóźnia proces ponownego osadzania się brudu, dając Ci komfort dłuższego korzystania z odprężających kąpieli. Ergonomiczny uchwyt butelki ułatwia aplikację preparatu.

      Cechy i zalety

        Koncentrat do mycia urządzeń z hydromasażem, dzięki zawartości kwasu mlekowego, w sposób skuteczny i higieniczny czyści instalacje w wannach. Skutecznie usuwa osad wapienny z wody i soli kąpielowych, tłuste osady z mydła, olejków kąpielowych i innych kosmetyków, których używasz do pielęgnacji ciała. Relaksujesz się podczas kąpieli z hydromasażem, lecz osadzający się uporczywy osad znacznie obniża Twój stopień zadowolenia? Koncentrat świetnie rozwiązuje ten problem, opóźniając ponowne osadzanie się zanieczyszczeń w systemie hydromasującym, dzięki czemu będziesz mógł w pełni korzystać z dobrodziejstw wodnego masażu. Preparat znajduje się w poręcznej butelce z uchwytem, co sprawia, że jego aplikacja jest prosta i wygodna.

        • Na bazie kwasu mlekowego
        • Doskonale czyści
        • Odwapnia
        • Usuwa brzydkie zapachy

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        MarkaStarwax
        Pojemność1000ml
        Przeznaczeniełazienka, SPA
        Kod EAN3365000438046