Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka stalowa kulka 16 mm 1 szt.
Strzałka w prawo

Końcówka stalowa kulka 16 mm 1 szt.

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie do karnisza wykonane zostało ze szlifowanej stali nierdzewnej, która cechuje się doskonałym wyglądem oraz niezwykłą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu jego powierzchnia jest w pełni odporna na porysowanie oraz odkształcanie. Ochrania karnisz przed dostawaniem się do jego wnętrza zanieczyszczeń. Maskuje także jego nieestetyczny kraniec.

   Cechy i zalety

    Zakończenie do karnisza w kształcie kulki wykonane zostało ze szlifowanej stali nierdzewnej, która cechuje się doskonałym wyglądem oraz niezwykłą wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu, jego powierzchnia nie rysuje się, jest także bardzo odporna na odbarwienia oraz odkształcanie. Zadaniem zakończenia jest ochrona wnętrza karnisza przed dostawaniem się do jego środka zanieczyszczeń oraz wilgoci. Dodatkowo znacząco poprawia on jego wygląd, maskując nieestetycznie wyglądające zakończenia drążka. Szlifowana stal najlepiej nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń, w których liczy się minimalizm oraz prostota dodatków. Zakończenie do karnisza to niezbędne akcesorium przy tworzeniu estetycznie wyglądającego systemu do zawieszania firanek oraz zasłon.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu16mm
     Średnica wewnętrzna16mm
     W zestawiekońcówki
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     StylNowoczesny
     Kod produktu5905436972783