icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka węża do acetylenu Most 8-G3/8LH

Końcówka węża do acetylenu Most 8-G3/8LH

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Końcówka węża do acetylenu znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego wykonywania połączeń spawalniczych. Produkt umożliwia szczelne zespojenie ze sobą węża oraz nakrętki w urządzeniu, wobec czego zapewnia Ci bezpieczną oraz sprawną pracę z gazem. Końcówka powstała z wytrzymałego metalu, dlatego też posłuży Ci przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Końcówka węża do acetylenu znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, jak również w zakładach pracy trudniących się spawalnictwem. Element ten umożliwia wykonanie szczelnego połączenia pomiędzy wężem a nakrętką w urządzeniach spawalniczych. Tak wykończony sprzęt będzie świetnie nadawał się do łączenia ze sobą poszczególnych części metodą spawania acetylenowo-tlenowego, zwaną także gazową. Szczelność w tego typu sprzętach jest kwestią nadrzędną, ponieważ gwarantuje nie tylko prawidłową, ale przede wszystkim bezpieczną pracę – zapobiega ulatnianiu się gazu. Końcówka wyprodukowana została z metalu, dzięki czemu charakteryzuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i bezawaryjnie posłuży Ci przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Głębokość produktu80mm
   Wymiar A (jednostki imperialne)⅜"
   MateriałMetal
   Kod produktu5906340800544