Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówki prądowe Most MB-13/14/15 fi 0,6 mm 10 szt.

Końcówki prądowe Most MB-13/14/15 fi 0,6 mm 10 szt.

35,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Końcówkę prądową zamocujesz w uchwycie spawalniczym, który wyróżnia się odpowiednimi parametrami – każdy rodzaj produktu dostosowany jest do innego rodzaju uchwytu. Wysoka jakość wyrobu to zasługa wyprodukowania go z wytrzymałego materiału, jakim jest metal. Wykorzystasz go do różnego rodzaju prac spawalniczych wykonywanych w domu i warsztacie.

   Cechy i zalety

    Wyjątkowo praktyczna końcówka prądowa nadaje się do wykorzystania nie tylko w uchwytach spawalniczych, jakie wyróżniają się kompatybilnymi parametrami, ale i w ich odpowiednikach. Dzięki temu produkt sprawdzi się w przypadku sprzętów, jakimi dysponujesz w domu. Zastosowanie odpowiedniej wielkości końcówki jest ważne, ponieważ to przez nią przechodzi drut spawalniczy – zły dobór produktu może niekorzystnie wpłynąć na przebieg pracy. Istotnym atutem końcówki prądowej jest materiał, którego użyto do produkcji – metal wyróżnia się wysoką odpornością na temperatury, a także na uszkodzenia mechaniczne, o które nie trudno podczas intensywnej eksploatacji. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też końcówki w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Średnica produktu0.6mm
     MateriałMetal
     Kod produktu5906340850037