icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówki prądowe Most MB 13/15 fi 0,8 mm 10 szt.

Końcówki prądowe Most MB 13/15 fi 0,8 mm 10 szt.

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kocówki prądowe zapewniają Ci płynność pracy – dostosowane są do drutu stalowego o odpowiednich wymiarach. Korzystając z nich możesz z powodzeniem spawać wszelkie gatunki stali – produkt jest wyjątkowo funkcjonalny i znajdzie zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, gdzie będzie sporadycznie stosowany, ale i warsztatowych podczas intensywnej eksploatacji.

  Cechy i zalety

  Końcówki prądowe są niezwykle istotne podczas spawania – to przez nie przechodzi drut, który jest podawany bezpośrednio z uchwytu. Za pomocą końcówki napięcie dostarczane jest właśnie do tego elementu – tym sposobem możliwe jest spawanie. Produkty, jakie dostępne są tutaj, dopasowują się do uchwytów, a także do ich odpowiedników, które charakteryzują się kompatybilnymi wymiarami średnicy. Stosując końcówki możesz spawać wszystkie gatunki stali – takie rozwiązanie gwarantuje, że produkty sprawdzą się do pracy w każdych warunkach, zarówno domowych, jak i warsztatowych – gdzie będą intensywnie użytkowane. W sytuacji, kiedy zależy Ci na końcówce w innym rozmiarze, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, w której znajdziesz szeroki wybór alternatywnych produktów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMost
   Średnica produktu0.8mm
   MateriałMetal
   Kod produktu5906340850044