Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówki prądowe Most MB-25/36 SP fi 0,8 mm 10 szt.

Końcówki prądowe Most MB-25/36 SP fi 0,8 mm 10 szt.

39,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Metalowa końcówka prądowa przeznaczona jest do uchwytów spawalniczych, a także ich odpowiedników – to duża wygoda, ponieważ produkt pasuje do różnego rodzaju sprzętów. Nadaje się do zastosowania podczas spawania wszystkich gatunków stali – jest funkcjonalny i praktyczny. W naszej ofercie znajdziesz także inne rozmiary końcówek.

   Cechy i zalety

    Końcówka prądowa podłączona jest do uchwytu spawalniczego – oferowana tutaj pasuje do produktów określonego typu, a także do jej odpowiedników. Jak działa końcówka prądowa? Przechodzi przez nią drut spawalniczy, przez co dochodzi do spawania – dzięki końcówce napięcie trafia do drutu. Na płynność procesu ma wpływ materiał, z którego wykonano końcówkę – jest to metal. Charakteryzuje się on odpornością na wysokie temperatury, a także stabilnością i wytrzymałością – podawany przez niego drut nie zgina się ani nie niszczy. Zdecydowanie się na zakup końcówki jest praktycznym rozwiązaniem, ponieważ za jej pomocą możesz spawać wszystkie gatunki stali. Nasza oferta obejmuje także inne rodzaje końcówek prądowych oraz takich z nakrętką.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906340850105