Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konwerter satelitarny DPM LNB podwójny
Strzałka w prawo

Konwerter satelitarny DPM LNB podwójny

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystanie konwertera satelitarnego, pozwoli na wzmocnienie oraz przesunięcie nadawanego przez antenę sygnału. Urządzenie posiada podwójne gniazdo, dzięki czemu nadaje się do zamontowania w obiektach wyposażonych w 2 odbiorniki telewizyjne. Obudowa konwertora została wykonana z mocnego plastiku, przez co na długo może pozostać w oryginalnym stanie.

   Cechy i zalety

    Konwerter satelitarny podwójny może się okazać przydatny w większości domów i mieszkań, gdzie pozwoli na zmianę częstotliwości sygnału satelitarnego. Urządzenie zostało wyposażone w 2 gniazda, dlatego też do anteny możesz podłączyć 2 odbiorniki telewizyjne. Zastosowanie produktu pozwoli na oglądanie w tym samym czasie różnych programów, a także ich nagrywanie. Konwerter cechuje niski poziom szumów, co sprawia, że jego praca pozostaje niemalże pozbawiona zakłóceń. Urządzenie posiada plastikową obudowę, która jest wytrzymała i przez długi czas może zachować oryginalny wygląd. Produkt wykończono w białym kolorze, w związku z czym estetycznie się prezentuje. Dostępne są również konwertory wyposażone w pojedyncze oraz poczwórne gniazdka.

    • Umożliwia podłączenie 2 odbiorników do anteny satelitarnej
    • Umożliwia jednoczesne oglądanie i nagrywanie 2 różnych programów
    • Średnica mocowania: 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Częstotliwość sygnałuSygnał wejściowy: pasmo dolne 10,7-11,7 GHz, pasmo górne 11,7-12,75 GHz; częstotliwość generatora: pasmo dolne 9,75 GHz, pasmo górne 10,6 GHz
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906881178607