icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konwerter satelitarny DPM LNB pojedynczy
Strzałka w prawo

Konwerter satelitarny DPM LNB pojedynczy

30,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu konwertera pojedynczego, umożliwisz zmniejszenie częstotliwości sygnału satelitarnego. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo prostym montażem, dlatego też jego zamocowanie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Dostępne są także konwertory podwójne, przez co łatwo odszukasz produkt odpowiedni do Twojego domu lub mieszkania.

   Cechy i zalety

    Konwerter pojedynczy może znaleźć zastosowanie w niemal każdym gospodarstwie domowym, gdzie pozwoli na prawidłowe działanie odbiornika telewizyjnego. Zamontowanie urządzenia pomoże we wzmocnieniu sygnału satelitarnego, a także w jego ewentualnym przesunięciu. Konwerter charakteryzuje się niskim poziomem szumów, w związku z czym unikniesz niepożądanych zakłóceń. Urządzenie zostało wykończone w białym kolorze, przez co zyskało estetyczny wygląd – i nadaje się do montażu w większości pomieszczeń. Obudowę produktu wykonano z mocnego tworzywa, przez co może ona na długo pozostać w niezmienionym stanie. Możesz wybierać również spośród konwertorów podwójnych – tym samym decydując się na wariant odpowiedni do Twojego domu.

    • Średnica mocowania: 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Częstotliwość sygnałuSygnał wejściowy: pasmo dolne 10,7-11,7 GHz, pasmo górne 11,7-12,75 GHz; częstotliwość generatora: pasmo dolne 9,75 GHz, pasmo górne 10,6 GHz
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906881178591