Zobacz więcej Kamienie ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kamienie ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kora kamienna Blooma 16-30 mm 20 kg

Kora kamienna Blooma 16-30 mm 20 kg

24,98
/ szt.
1,25
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kamienna kora wykonana z gnejsu swoim wyglądem przypomina tradycyjną korę drzew,‭ ‬którą efektownie zastępuje.‭ ‬Produkt niezwykle atrakcyjnie współgra z ogrodowymi elementami,‭ ‬a w szczególności z drewnem oraz najróżniejszymi gatunkami roślin.‭ ‬Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w ogrodach zaaranżowanych nowocześnie,‭ ‬jak i klasycznie.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz alternatywnego rozwiązania dla kamieni ozdobnych‭? ‬Podoba Ci się kompozycja z użyciem naturalnej kory drzewnej,‭ ‬lecz z doświadczenia wiesz,‭ ‬że przy silniejszym podmuchu wiatru może się ona przemieszczać i zanieczyszczać inne części ogrodu‭ ? ‬Wypróbuj prezentowaną korę kamienną,‭ ‬która atrakcyjnie komponuje się z bujną roślinnością.‭ ‬Do jej wykonania użyto gnejsu‭ – ‬skały metamorficznej,‭ ‬wykazującej się odpornością na działanie wilgoci.‭ ‬Kruszec znakomicie sprawdzi się jako element ozdobny w kwietnikach czy na rabatach.‭ ‬Będziesz mógł też obsypać nim obrzeża ogrodowej sadzawki lub ścieżki wokół domu.‭ ‬Zapraszamy Cię do zapoznania się z innymi rodzajami kamieni ozdobnych,‭ ‬znajdujących się w ofercie sklepów Castorama.

    • Odporny na przebarwienia
    • Odporny na działaniu deszczu i wiatru
    • Efektowny wygląd
    • Krycie: 0,34 m2 przy 40 mm gł.

    Specyfikacja techniczna

    Waga produktu20kg
    Obszar zastosowaniaNa zewnątrz
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu3663602727446