Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek do balonów Terdens

Korek do balonów Terdens

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowany tu korek do balonów zastosujesz w celu skutecznego zamknięcia naczynia, w którym fermentuje wino lub dojrzewa inny trunek. Korek jest wyposażony w specjalny otwór, dzięki czemu możesz w balonie umieścić również rurkę fermentacyjną służąca odprowadzaniu dwutlenku węgla. Dzięki temu zapewnisz odpowiednie warunki do przygotowania wina lub piwa.

   Cechy i zalety

    Praktyczny korek do balonów jest niezbędnym elementem sprzętu, za pomocą którego będziesz mógł samodzielnie przygotować wino lub piwo. Dzięki niemu szczelnie zatkasz naczynie, w którym znajduje się zaczyn, a także będziesz mógł zamontować rurkę fermentacyjną. W ten sposób nie tylko zamkniesz balon, ale także umożliwisz odprowadzenie dwutlenku węgla powstałego w trakcie procesu fermentacji. W rezultacie przygotowywany przez Ciebie trunek uzyska odpowiednie warunki do dojrzewania, a Ty będziesz mógł cieszyć się smakiem i aromatem piwa lub wina przygotowanego w domowym zaciszu. Korek jest solidny, dlatego będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas i użyjesz go podczas kolejnych prac przetwórczych w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004134