Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek stożkowy Terdens 23 mm 20 szt.

Korek stożkowy Terdens 23 mm 20 szt.

14,98
/ opak.
0,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny korek umożliwi Ci szczelne zatkanie butelki z przygotowanym przez Ciebie winem czy innym trunkiem. Dzięki temu zachowa ono świeżość na dłuższy czas i nie zwietrzeje. Naturalny korek nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, co umożliwi stosowanie go do artykułów spożywczych, bez obawy o to, że zmieni on ich smak.

   Cechy i zalety

    Praktyczny korek pozwoli Ci szczelnie zatkać butelkę z przygotowanym przez Ciebie winem lub innym trunkiem. Sprawi to, że przechowywany napój zachowa świeżość i piękny aromat na dłużej oraz nie zwietrzeje z upływem czasu. Naturalny korek odznacza się przede wszystkim higienicznym charakterem oraz neutralnym zapachem i smakiem. Dzięki temu możesz z powodzeniem używać go do różnych win, bez obawy o to, że ich smak ulegnie zmianie. Element o stożkowym kształcie bez trudu włożysz do otworu butelki i nie potrzebujesz do tego specjalnej korkownicy. Specjalna struktura materiału zapewnia korkowi szczelność, co zapobiegnie przeciekaniu butelek z trunkiem. W naszej ofercie znajdziesz też pasujące butelki oraz korki o innej średnicy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
     KolorBrązowy
     MateriałKorek naturalny
     Kod produktu5901733004370