Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korkownica młotkowa Terdens

Korkownica młotkowa Terdens

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korkownica młotkowa przeznaczona jest to szczelnego zamykania butelek z winem. Za jej pomocą z łatwością osadzisz w docelowym miejscu odpowiednio dobrany korek i w efekcie będziesz mógł bezpiecznie przechowywać samodzielnie przygotowany trunek. Korkownica została wykonana z tworzywa sztucznego i cechuje się wytrzymałością, dlatego będzie Ci służyć w bezawaryjny sposób przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zaopatrując się w korkownicę młotkową zyskasz praktyczne narzędzie, które przyda Ci się podczas rozlewania wina do butelek. Dzięki korkownicy będziesz mógł bowiem osadzić odpowiednio dobrany korek w szyjce butelki i w ten sposób szczelnie ją zamkniesz. W efekcie zapewnisz sobie możliwość skutecznego przechowywania samodzielnie przygotowanego wina. Do wykonania korkownicy zastosowano wytrzymałe tworzywo sztuczne, dlatego produkt jest solidny i z pewnością będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez długi czas. Ponadto korkownica ma poręczny kształt i jest wygodna w użytkowaniu, dlatego proces korkowania butelek przy jej użyciu przebiega szybko i sprawnie. W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria przydatne w winiarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
     KolorCzerwony
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004769