icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kuchenki turystyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo

Kuchenki turystyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korpus do kuchenki

Korpus do kuchenki

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korpus wykorzystywany jest w czasie montowania kuchenek turystycznych przydatnych przykładowo na kempingach. Mosiądz to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego przedmiot przez długi czas zachowa nienaganny stan. Montaż elementu nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, więc zaplanowane prace z powodzeniem przeprowadzisz samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Korpus to element wykorzystywany w czasie montowania kuchenek turystycznych – całość przyda Ci się na kempingu, ponieważ umożliwia wygodne przyrządzanie ciepłych posiłków. Przedmiot stworzony z mosiądzu charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas nawet w przypadku częstego użytkowania urządzenia. Całość zmontujesz z łatwością bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi, dzięki czemu błyskawicznie przeprowadzisz zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria umożliwiające prawidłowy montaż oraz funkcjonowanie kuchenek, wobec czego z powodzeniem skompletujesz przedmioty najlepiej odpowiadające Twoim wymaganiom.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Produkt polski
    • Szybki montaż
    • Akcesoria zapasowe do kuchenki Asia

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu5902143149347