Kemping

Wybierasz się pod namiot? A może potrzebny Ci sprzęt kempingowy, aby stworzyć miejsce do odpoczynku w swoim ogrodzie? Wybierz akcesoria kempingowe, które pozwolą Ci komfortowo i przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

CZYM SĄ AKCESORIA KEMPINGOWE?

Wybierasz się pod namiot? A może potrzebny Ci sprzęt kempingowy, aby stworzyć miejsce do odpoczynku w swoim ogrodzie? Wybierz akcesoria kempingowe, które pozwolą Ci komfortowo i przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Odpowiednie zaopatrzenie w meble kempingowe i sprzęt pozwoli Ci odpocząć nad jeziorem, a także przygotować posiłki dla całej rodziny. Podczas spędzania kilku dni poza miastem nie zapomnij także o bezpieczeństwie. W ofercie sieci sklepów Castorama znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

WSZYSTKO, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ NA KEMPINGU

Jeśli cenisz sobie wypoczynek na łonie natury, kemping może okazać się w Twoim przypadku świetnym pomysłem na spędzenie urlopu. Przed wyjazdem zaopatrz się jednak w akcesoria do kempingu z naszego asortymentu. Znajdziesz tutaj zarówno gotowy sprzęt do zabrania ze sobą nad jezioro czy do ogrodu, jak i pojedyncze elementy wymienne. Dzięki nim zadbasz o swój dotychczasowy sprzęt kempingowy. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

KRZESŁA I LEŻAKI TURYSTYCZNE – CO WYBRAĆ?

Chcesz podwyższyć swój komfort podczas biwakowania? Zadbaj o to, aby zabrać ze sobą meble kempingowe i turystyczne, na których będziesz mógł wygodnie usiąść. Możesz wybierać spośród krzeseł i składanych leżaków wykonanych z różnych materiałów.

Najtrwalsze z nich są bez wątpienia te wytworzone z metalu – trudno uszkodzić je podczas wkładania do bagażnika czy pospiesznego składania przed odjazdem. Trzeba jednak właściwie zabezpieczyć je przed korodowaniem. Alternatywę dla nich stanowią lekkie, plastikowe krzesła kempingowe, które co prawda są mniej trwałe, jednak mogą być stosowane niezależnie od warunków pogodowych.

LEŻAK NIE TYLKO NA KEMPING

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w akcesoria namiotowe takie jak leżaki, z pewnością przydadzą Ci się one nie tylko pod namiotem. To także funkcjonalne meble do Twojego ogrodu czy tarasu. Dzięki temu, że są składane, bez problemu złożysz je i przewieziesz samochodem czy transportem publicznym. Drewniany leżak będzie prezentować się naturalnie zarówno pod namiotem, jak i w ogrodzie. Z kolei większy leżak metalowy z oparciem i grubą gąbką okaże się bardzo komfortowy. To idealne miejsce do odpoczynku przy książce i opalania się na świeżym powietrzu.

KUCHENKI I BUTLE Z GAZEM – PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW NA KEMPINGU

Gotowanie na biwaku stanie się znacznie wygodniejsze, jeśli zabierzesz ze sobą klasyczną kuchenkę gazową turystyczną i kilka garnków. W tak zaimprowizowanym kąciku kuchennym bez trudu przygotujesz szybkie i pożywne posiłki dla rodziny bez konieczności opuszczania miejsca kempingowego.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie sprawnie działać przez cały pobyt na biwaku, koniecznie zaopatrz się w dodatkowe uszczelki do reduktora butli, gdyż to właśnie ten element najczęściej ulega awarii. Dla bezpieczeństwa warto zabrać ze sobą dodatkową butlę z gazem lub zapas paliwa, jeśli wybrałeś kuchenkę turystyczną benzynową. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej ofercie – sprawdź to!

TURYSTYCZNE BUTLE Z GAZEM

Akcesoria kempingowe pod namiot, takie jak butle z gazem, to niezbędne wyposażenie, jeśli chcesz zasilić swoje kuchenki. W sieci sklepów Castorama znajdziesz zarówno większe butle o pojemności, np. 11 kilogramów, jak i mniejsze, np. 3 kilogramy. Nawet najmniejsza butla sprawdzi się podczas wycieczek. To produkt bezpieczny w użytkowaniu. Każdą butlę bez problemu przetransportujesz samochodem razem z całym wyposażeniem na kemping. Takie wyposażenie pozwoli Ci odpocząć w idealnych, komfortowych warunkach.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Chcesz wiedzieć, w co jeszcze się wyposażyć przed wyjazdem na kemping? Wypoczynek na świeżym powietrzu może szybko zmienić się w nieprzyjemną przygodę, jeśli zaatakują Cię komary. Nie zapomnij więc o zabraniu ze sobą środków biobójczych, które je odstraszą.

Gotowe preparaty odstraszające owady to nie wszystko. W ofercie znajdziesz także specjalne lampki elektryczne, które skutecznie odstraszą komary czy inne owady na bezpieczną odległość. W wygodny sposób przechowasz je pod namiotem lub na tarasie. Takie urządzenia są przystosowane do trudniejszych warunków i charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego będziesz z nich korzystać przez długi czas.

OŚWIETLENIE, KTÓRE MUSISZ MIEĆ ZE SOBĄ

Niezależnie od tego, na jak długo wyjeżdżasz, przyda Ci się odpowiednie oświetlenie. Może ono pełnić funkcję 2w1 – światła, przy którym możesz komfortowo spędzać czas, i urządzenia do odpędzania owadów. Warto też mieć ze sobą tradycyjną latarkę, dzięki której zapewnisz sobie odpowiednie oświetlenie po zmroku. To sprawi, że, spacer o każdej porze dnia będzie bezpieczny.

Jeśli wybierasz się rowerem, w ofercie znajdziesz także oświetlenie, które zamontujesz na swoim jednośladowcu. Zależy Ci na zachowaniu higieny w czasie biwaku? Możesz zaopatrzyć się w turystyczne WC – zobacz, jakie modele zgromadziliśmy w asortymencie sieci marketów budowlanych Castorama!