Przejdź do treści

teraz AŻ do 30 rat RRSO 0%! szczegóły >>

Korpus szuflady głębokiej GoodHome Soto 50 cm antracyt

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
218  / szt.
Sprawdź wysokość rat w systemie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Korpus szuflady GoodHome Soto antracyt to produkt, który wyróżnia się dużą wytrzymałością. Zawdzięcza to wykorzystaniu trwałych materiałów w procesie jego produkcji. Element prezentuje się bardzo estetycznie. Korpus szuflady głębokiej pozwala na montaż wielu różnych szuflad wewnętrznych. Nadaje się do stosowania z szafkami dolnymi GoodHome oraz szafkami cargo. Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu.

Cechy i zalety

Szukasz funkcjonalnego i trwałego korpusu do stworzenia mebli? Korpus szuflady GoodHome Soto 50 cm antracyt będzie zatem dla Ciebie odpowiedni. Został wykonany z płyty wiórowej laminowanej oraz metalu. To wytrzymałe materiały o dużej trwałości. Dodatkowo zastosowane materiały zapewniają trwałość produktowi. Korpus szuflady GoodHome Soto antracyt jest wykończony w antracytowym kolorze. Dzięki temu prezentuje się bardzo estetycznie i nowocześnie. Produkt możesz używać wraz z szafkami dolnymi oraz szafkami cargo GoodHome. Zamontujesz w nim z powodzeniem szuflady głębokie, do których możesz dokupić osobno przegrody. Inne rodzaje i rozmiary korpusów z serii Soto oraz pozostałe elementy meblowe znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

  • Wszystkie szuflady GoodHome zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i są objęte 25-letnią gwarancją
  • Szuflada jest przystosowana do przechowywania przedmiotów o wadze do 25 kg
  • Funkcja cichego domyku pozwala zamykać szuflady kuchenne w delikatny i cichy sposób, bez trzaskania
  • Montaż szuflady jest szybki i łatwy, a po włożeniu jej na miejsce można z łatwością dopasować położenie frontu — to jedno z naszych prostych rozwiązań kuchennych
  • Przegrody do szuflad głębokich są dostępne osobno
  • Max obciążenie 25 kg

Informacje prawne

  • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

Specyfikacja techniczna

Typ produktuKorpus szuflady głębokiej
Liczba sztuk w opakowaniu1
Rodzaj opakowaniaSztuka
Gwarancja producenta25 lat
MarkaGoodHome
Długość produktu500mm
Głębokość produktu450mm
Szerokość drzwi/szuflady500 mm
Szerokość produktu464mm
Wysokość produktu190mm
Seriasoto
Typ korpusuSzuflada
Typ przedłużeniaPełne przedłużenie
Ciche domykanieCichy domyk
Dostępne akcesoriaPrzegrody do szuflad głębokich są dostępne osobno
Maksymalne obciążenie25kg
Mocowania i łączenia w zestawieMocowania i łączenia w zestawie
ObsługaCichy domyk
Waga produktu6630g
Grupa kolorystycznaSzary
KolorAntracytowy
Materiał bazowyLaminat wysokociśnieniowy
MateriałPłyta wiórowa laminowana i metal
WykończenieMatowe
Docelowe pomieszczenieKuchnia
KompatybilnośćMożna używać z szafkami dolnymi i szafkami cargo w celu tworzenia wielu różnych konfiguracji szuflad i szuflad wewnętrznych
Wymagany montażWymagany montaż
Kod produktu3663602479260

Pobierz pliki PDF

Instrukcja instalacji

Producent / osoba odpowiedzialna w UE

Producent

Kingfisher International Products B.V.

Adres

Rapenburgestraat 175, E,

Amsterdam

1011 VM

Holandia

Kontakt

Opinie
4.26 / 5(53 opinii)

- 5 / 5 - 17.03.2021

Korpus szuflady GoodHome Soto 50 cm antracyt

Zamówiłem kuchnie garcinia dwie szafki z szufladami pełne wysuwanie , cicha praca ,cichy domyk jestem zadowolony z mechanizmu.