LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Meble kuchenne

Strzałka w prawo

Korpusy szafek kuchennych

Strzałka w prawo

Korpusy szuflad

Strzałka w prawo

Korpusy szuflad

Meble kuchenne mogą przybierać różne formy i postaci. Jeśli szukasz odskoczni od półek, dobrym wyborem będą korpusy szuflad.To produkty wykonane z wytrzymałych materiałów.

Filtry

Korpusy szuflad

Meble kuchenne mogą przybierać różne formy i postaci. Jeśli szukasz odskoczni od półek, dobrym wyborem będą korpusy szuflad.To produkty wykonane z wytrzymałych materiałów.

15 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Korpusy szafek kuchennych

Wyświetlanie 15 z 15 produktów

Korpusy szuflad – element wyposażenia szafki kuchennej

Szuflady są bardzo praktycznym rozwiązaniem do przechowywania przedmiotów. Wygodne i pojemne, stosowane są w niemal każdej kuchni. Jeżeli urządzasz kuchnię z użyciem modułowych szafek, korpusy szuflad będą jednym z elementów, które będziesz musiał w nich zamontować.

Korpus szuflady to jej podstawowy element konstrukcyjny. W jego skład wchodzą ściany boczne, ściana tylna, dno i prowadnice z szynami stanowiące mechanizm zamykania. W przedniej powierzchni dna i ścian bocznych umieszczone są gniazda do montażu frontu. Korpusy szuflady do kuchni sprzedawane są w zestawach do samodzielnego montażu. 

Korpusy szuflad GoodHome wykonane są z laminowanej płyty wiórowej, odpornej na wodę i wilgoć. W ich skład wchodzą metalowe szyny z wałeczkami, które zapewniają ciche i płynne otwieranie oraz zamykanie. Oprócz tego szyny są wyposażone w mechanizm cichego domykania, dzięki czemu można je zamykać bez trzaskania. To szczególnie ważne, jeżeli wybierasz korpusy szuflad do domu, gdzie mieszkają małe dzieci czy do mieszkania z cienkimi ścianami, w którym hałas w kuchni mógłby powodować dyskomfort innych domowników i sąsiadów.

Korpusy szuflad do kuchni montuje się w korpusach szafek w przygotowanych do tego celu otworach. Dzięki temu prowadnice będą ustawione równolegle, a szuflady nie będą się zacinać i blokować. Aby zainstalować korpus szuflady, wystarczy przykręcić prowadnice w wybranym miejscu, a następnie zamocować do nich konstrukcję z płyty, całość wykańczając wybranym przez siebie frontem. 

Dzięki temu, że dolna część szuflady jest wykonana z takiej samej płyty jak jej konstrukcja, a szyny mają wysoką wytrzymałość mechaniczną, nośność szuflady wynosi nawet 25 kg. Korpus szuflady może posłużyć także jako spiżarka lub miejsce przechowywania naczyń ceramicznych, które w dużej liczbie mają znaczną masę. Duża nośność zapewnia też to, że szuflady nie ulegną zużyciu przy intensywnym użytkowaniu.

W niskiej jakości szufladach, które przeważnie montowane są w gotowych szafkach, większe obciążenie szybko prowadzi do zużycia prowadnic, wypchnięcia dna szuflady i uszkodzeń mocowania. Korpusy szuflad kuchennych od GoodHome zostały skonstruowane w taki sposób, aby takie niedogodności nie miały miejsca. 

Przeznaczony do szafek GoodHome korpus szuflady może być zamontowany nie tylko w szafkach dolnych, ale także w szafkach cargo. Korpusy szuflad kuchennych są więc rozwiązaniem uniwersalnym, który można wykorzystać bez względu na to, jaki rodzaj mebli postanowisz kupić.

Korpusy szuflad do kuchni – praktyczne rozwiązanie

Korpusy szuflad można zamontować do szafek w wielu konfiguracjach, dlatego możesz dostosować ich pozycję, liczbę i ustawienie do swoich potrzeb i preferencji. Dzięki temu praca w kuchni będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Poza aspektem praktycznym, szuflady możesz dostosować także do swoich preferencji estetycznych. Korpusy szuflad GoodHome przystosowane są do montażu frontów z tej samej serii.

W ofercie firmy GoodHome, korpusy szuflad są częścią kompleksowego zestawu modułowych mebli kuchennych, które pozwalają na praktyczną i estetyczną aranżację kuchni zgodną z własnymi preferencjami. Jest to jeden z najważniejszych elementów tego systemu. 

Szufladę montuje się w korpusie szafki. Następnie uzbraja się ją we fronty, blaty, listwy wykończeniowe i maskownice, tworząc gotowy wystrój w kilka godzin. Dzięki elementom tego typu możesz samodzielnie w krótkim czasie zaaranżować kuchnię, zgodnie z własnym pomysłem. Korpusy szuflad montuje się intuicyjnie. Nie wymaga to doświadczenia i wiedzy technicznej. 

Mocna konstrukcja, solidne prowadnice z szynami na rolkach i 25 lat gwarancji, zapewniają, że korpusy szufladdo kuchni będą służyć Ci przez wiele lat. Nawet gdy będziesz robić remont i zmieniać wystrój, nie będziesz zmuszony do wymiany całych mebli kuchennych. Będziesz mógł zmienić miejsce zamocowania czy pozycję szuflady, wymienić jej front lub zmienić przeznaczenie, ale sam korpus szuflady z systemem zamykania będzie mógł pozostać ten sam. Dzięki temu zaoszczędzisz duże kwoty pieniędzy.

Korpusy szuflad – wybierz, jakie potrzebujesz

Korpusy szuflad GoodHome dostępne są w rozmiarach dopasowanych do korpusów szafek tej marki, czyli od 15 do 100 cm szerokości. Możesz kupić je w wariancie standardowym (slim – 108 mm) lub głębokim (190 mm). Daje Ci to możliwość wyboru odpowiedniego korpusu do wyznaczonej dla szuflady funkcji. 

Dobrej jakości laminat płyt, z których wykonane są korpusy szuflad kuchennych, zapewnia nie tylko odporność na wodę, ale także na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne tak powszechne w czasie użytkowania mebli kuchennych. Korpusy szuflad wykończone są w estetycznych, uniwersalnych kolorach, które nie zaburzą wyglądu kuchni. Warto pamiętać, że kolor korpusu szuflady jest mniej ważny niż frontu. W większości przypadków będzie on osłonięty i niewidoczny dla oka z zewnątrz. Najpopularniejszym wyborem są korpusy w kolorze białym, który dopasujesz do każdego koloru frontu i innych elementów wyposażenia kuchni.

Oprócz standardowych szuflad i szuflad do szafek cargo możesz kupić także korpus szuflady podpiekarnikowej czy specjalne korpusy podzlewozmywakowe, które są skonstruowane w taki sposób, aby były kompatybilne z rurami odpływowymi. 

Wytworzony przez GoodHomekorpus szuflady to wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania dotyczące wyposażenia kuchni. Trwałość, wygoda użytkowania, cicha i płynna praca, nowoczesne materiały i możliwość personalizacji są wszystkim, czego możesz chcieć od szuflady kuchennej. 

Dostępne w Castoramie korpusy szuflad do kuchni wraz z innymi elementami systemu modułowego GoodHome, to świetny sposób na jej wyposażenie, który zapewni Ci wytrzymałe, tanie i estetyczne wykończenie kuchni. Będzie także bardzo wygodne w użytkowaniu. 

Korpusy szuflad są jednym z podstawowych elementów wyposażenia szafek kuchennych, dlatego warto stawiać na produkty dobrej klasy, wykonane z porządnych materiałów, precyzyjnie wykończone i przygotowane na zagrożenia stojące przed meblami kuchennymi. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór innych produktów związanych z tą kategorią.