Zobacz więcej Kosy ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Kosy ręczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosa ręczna ogrodowa FLO 60 cm
Strzałka w prawo

Kosa ręczna ogrodowa FLO 60 cm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kosa przeznaczona jest do samodzielnego tworzenia lub reperowania kosy ręcznej stosowanej do usuwania gęstych zarośli. Narzędzie takie przydaje się podczas pielęgnacji ogrodów oraz podwórek, zapewniając otoczeniu atrakcyjny wygląd. Ostrze wykonane zostało ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie znajdziesz też większy model tego produktu.

   Cechy i zalety

    Kosa to jeden z elementów potrzebnych do skonstruowania kosy ręcznej, pozwalającej na sprawne usuwanie gęstych zarośli z ogrodów oraz podwórek. Narzędzie takie przydaje się podczas przygotowywania otoczenia do wiosny. Produkt stanowi ostrze kosy ręcznej, więc jest częścią o największym znaczeniu. Wykonany został ze stali charakteryzującej się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu na dłużej zachowuje swoją doskonałą ostrość. Kosę możesz wykorzystać także jako element zastępczy w przypadku uszkodzenia poprzedniego ostrza. Wśród naszego asortymentu znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do samodzielnego wykonania kosy ręcznej, więc zaopatrzysz się w niezbędne elementy.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu600mm
     Kod produktu5906083358241